Już 58 027 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Polityka prywatności

Właściciel platformy Edustation.pl, działającej także pod adresem: Edustation.fr, Edustation.ch, Edu-station.ru, Edustation.me, Edustation.es nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych i adresowych Użytkowników serwisu.

Jawne dane osobowe

Informacje podane na platformie przy okazji korzystania z niej dostępne dla innych Użytkowników - nazwa profilu, zdjęcie przypisane do konta, imię i nazwisko, itd. - mogą być wyświetlane w publicznym profilu i na innych podstronach serwisu. Nie ma możliwości zabezpieczenia Użytkowników przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania  nieokreślonych informacji, dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Gromadzenie i przechowywanie danych osobowych

Właściciel platformy Edustation.pl tworzy bazę informacji o Użytkownikach. Podanie przez Użytkowników danych jest dobrowolne oraz niezbędne do procesów rejestracyjnych w korzystaniu z platformy. Dane osobowe przechowywane zostaną przez cały czas, kiedy będą niezbędne dla celów dostarczania usług, produktów i informacji związanych z działalnością platformy Edustation.pl. Użytkownicy mają możliwość modyfikacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych z bazy danych Edustation.pl.

Platforma korzysta ze środków zabezpieczających mających na celu ochronę danych osobowych użytkownika przed ich ujawnieniem, niewłaściwym wykorzystaniem lub zmianą, nie może jednak zapewnić bezpieczeństwa informacji przekazywanych przez Internet i nie ponosi odpowiedzialności za naruszenia bezpieczeństwa pozostające na uzasadnionych podstawach poza jej kontrolą.

Dane osobowe podane przez Klienta w trakcie dokonywania płatności przetwarzane są przez PayLane Sp. z o.o. jako instytucję płatniczą pośredniczącą w realizacji płatności.

Dane zbierane przez serwer

  • Logi - są to informacje, które zawierają numer IP, host, dostawcę Internetu, przeglądarkę wraz z jej ustawieniami, czas spędzony na stronie oraz podstrony, które odwiedzasz w serwisie.
  • Pliki cookie - służą do przechowywania informacji dotyczących ustawień osobistych, dzięki czemu istnieje możliwość bezpośredniego zalogowania się do niektórych funkcji serwisu. Użytkownicy mogą zdezaktywować lub całkowicie wyłączyć pliki cookies w opcjach swojej przeglądarki internetowej. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że strona przestanie poprawnie działać.
  • Obce wtyczki - platforma może zawierać łącza do witryn internetowych nieprowadzonych przez HF Sp. z o. o., które udostępnia się w charakterze usługi. Nie wiąże się to z jakimkolwiek zatwierdzeniem i kontrolowaniem działań bądź treści tych witryn, a HF Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za ich treść, bezpieczeństwo ani praktyki w zakresie prywatności.

Dostęp do danych osobowych

Użytkownik ma prawo przeglądania, poprawiania i aktualizacji danych osobowych, które przekazuje za pośrednictwem serwisu internetowego Edustation.pl. Może do zrobić kontaktując się z administratorem strony lub pisząc na adres Edustation.pl, HF Sp. z o.o.  ul. Skarbowców 23a 53-025 Wrocław.

Przetwarzanie danych osobowych

Użytkownicy rejestrujący się w Edustation.pl oraz osoby korzystające w jakikolwiek sposób z serwisu automatycznie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami) przez HF Sp. z o.o.  ul. Skarbowców 23a 53-025 Wrocław, w celach związanych z korzystaniem z serwisu Edustation.pl oraz akceptują zasady zawarte w Polityce Prywatności.

Prawa autorskie

Zawarte na platformie Edustation.pl materiały nie mogą być wykorzystywanie bez zgody HF Sp. z o. o..

Wiadomości

HF Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada. Chodzi przede wszystkim o informacje bezpośrednio związane z działalnością platformy Edustation.pl, niekomercyjne listy (np. życzenia świąteczne) oraz informacje komercyjne, których wysyłka została ustalona z partnerami HF Sp. z o.o..  Podmioty komercyjne nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się w bazie adresowej HF Sp. z o. o.

Wyłączenie odpowiedzialności

Właściciel platformy Edustation.pl nie bierze odpowiedzialności za treści umieszczane przez Użytkowników w serwisie. Odpowiedzialność leży po stronie autorów.

Zmiany w Polityce Prywatności

Właściciel platformy Edustation.pl zastrzega sobie prawo do aktualizacji lub modyfikacji Polityki Prywatności w dowolnym czasie i bez uprzedniego zawiadomienia. Zmieniona wersja umieszczona zostanie na witrynie internetowej serwisu.

Mobile Analytics